Miratech Ovulasyon Testi Fiyatı Kullananlar

0
1838
Miratech Ovulasyon Testi

Miratech ovulasyon testi hakkında bilgiler vereceğiz. Ovulasyon hakkında bilgi almak istiyorsanız ovulasyon testi nedir? adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Miratech ovulasyon testi kadınların yumurtlama döneminin tespit edilmesi için kullanılır. Yumurtlama günleri ise kadınların en kolay hamile kaldığı dönemdir. Miratech ovulasyon testi Luteinik hormonlarının seviyesini daha hızlı öğrenebilirler.

Miratech Ovulasyon Testi

Miratech ovulasyon testi fiyatları çok pahalı değildir. Piyasada ortalama 20 TL gibi fiyatlara satılmaktadır. Ovulasyon testlerinin arasında kaliteli denilecek bir değere sahiptir. Kadınların hamile kalma günlerinin yani yumurtlama dönemlerinin tespiti için kullanılır. Kadınlar Miratech ovulasyon testi ile yumurtlama dönemini belirleyip hamile kalmayı kolaylaştırırlar.

Kullanımı

Teste birkaç damla idrar ile başlanır. İdrar damlatıldığında kullanım talimatına uygun olarak hormon seviyesi tespit edilir.

Adet olduğunuz 1. günden itibaren 11 gün geçtikten sonra teste başlanmalıdır. Miratech ovulasyon testi ile kolaylıkla yumurtlama gününüzü tespit edebilirsiniz.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here