Sertleşmesi İçin Ne Yapmalı? Sertleşmeye İyi Gelen İlaçlar, Bitkiler

0
1532
Sertleşmeye iyi gelen ilaçlar

Sertleşmesi için ne yapmalı? Sertleşmeyi sağlayan ilaçlar ve bitkiler nelerdir? Sertleşmeye iyi gelen ilaçlar soruların cevabını merak ediyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız. Sertleşme problemi yaşayan erkekler için öncelikle Tadalafil nedir? adlı makalemizi okumalarını tavsiye ediyoruz.

Sertleşme Bozukluğu Nedir?

Sertleşme bozukluğu erkeğin penisinde meydana gelen sürekli olarak sert olamama durumudur. Yada cinsel ilişkiye girileceği zaman devamlı olarak sertliği sürdürememe problemidir. Bu durum kişiden kişiye olarak değişebilir ve bazen bu problemin psikolojik olarak karşımıza çıktığını görürüz.

Sertleşmeye İyi Gelen İlaçlar

Sertleşmesi için ne yapmalı diye merak eden erkeklere bazı ilaç önerilerimiz olacaktır. Bu ilaçlar Fosfodiesteraz inhibitörü olduklarından sertleşme probleminde etkili olmaktadır ve penisteki kan damarlarını genişleterek erkeğin sertleşme sorununa çözüm olabilirler.

Sertleşme sorununda kullanılan çeşitli ilaç tedavi yöntemleri vardır. Bunların yanında erkekte başka bir hastalık yada hormonlarında problem var ise bu ilaçlar işe yaramayabilir. Erkekte başka bir hastalığın tespit edilebilmesi için öncelikle mutlaka bir doktora gitmelidir. Eğer doktordan alınan sonuçlarda farklı bir hastalık yada hormon bozukluğu gibi bir durum söz konusu değil ise bu ilaçlar kullanılabilir.

Sertleşmeyi sağlayan ilaçlar kullanımında kişiden kişiye göre değişecek etkileşimler gösterebilir. Bu durum erkeğin kendi özelliğine bağlıdır. Böyle durumlarda kişinin sertleşme probleminin neden ortaya çıktığına bakılır. Bazı erkeklerde sertleşme problemi psikolojik olurken bazılarında fiziksel olarak çıkar. Erkeğin çocuklukta yaşadığı duygusal sarsıntılar bile bu problemi doğurabilir.

Sertleşmeye iyi gelen ilaçlar arasında en çok adını duyduklarımız şunlarıdır; Sildenafil, Vardenafil, Tadalafil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here