Soğan Kürüyle Hamile Kalanlar Var Mı?

0
1272
Soğan Kürüyle Hamile Kalanlar Var Mı

Soğan kürüyle hamile kalanlar ve soğan kürüyle gebe kalan var mı? hakkındaki bilgileri bugün yazımızda paylaşacağız.

Çoğu kadın hamile kalmak ister ve bunun için eşiyle ilişkiye girer. Bazı kadınlarda rahatlıkla gebelik oluşurken bazı kadınlar kolaylıkla hamile kalamıyor. Soğan kürü ise hamile kalmayı kolaylaştıran bir kürdür. Soğan kürüyle hamile kalanlar oldukça fazladır. Soğan kürü hakkında detaylı açıklamaları birazdan yapacağız.

Soğan kürü; miyom, polikistik over, menopoz gibi hastalıklara faydalı olduğu gibi kadınların hamile kalmalarını kolaylaştıran bir kürdür. Hemen hemen her yemekte soğan kullanılırız peki ya soğanın yukarıdaki hastalıklara karşı ne kadar çok etkili olduğunu biliyor muyduk? Soğan içinde A,B ve C vitaminleri mevcuttur ve bu vitaminlerin ne kadar önemli ve faydalı vitaminler olduğunu çok iyi biliriz. Kanser vakası en az olan ülkelerde yapılan araştırmalara göre en fazla soğan tüketen ülkeler olduğu ortaya çıkmıştır. Soğan adeta bir organik antibiyotik olarak adlandıracağımız sebzedir. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz soğan kürünü 15 gün boyunca düzenli olarak tüketmeniz gereklidir.

Soğan Kürünün Faydaları

  1. Çikolata kistine karşı tedavi eder.
  2. Adet düzensizliği problemini ortadan kaldırabilir.
  3. Polikistik over hastalığı tedavisinde kullanılır.
  4. Vajinal akıntılar.
  5. Kıl dönmelerine fayfa sağlar.
  6. Zayıflamaya yardımcı olur.
  7. Hamile kalmak için kullanılır.
  8. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
  9. Prostat hastalığını önler.

Soğan kürünün faydaları bunlardır. Ama asıl konumuz olan soğan kürüyle hamile kalanlar var mıdır? gibi sorularınızın cevabı ise soğan kürüyle hamile kalınır ama bu kadından kadına değişir. Eğer soğan kürüyle hamile kalamıyorsanız mutlaka bir doktora gidin ve yardım alın. Sağlıcakla…

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here