Tadalafil Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı Ne Kadar?

0
1786
Tadalafil Nedir? Ne İşe Yarar?

Tadalafil nedir? Tadalafil ne işe yarar? gibi soruları merak ediyorsanız çok doğru yerdesiniz. Bu yazımızda Cialis Tadalafil kullanıcı yorumları ve Tadalafil yan etkileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tadalafil sertleşme bozukluğu tedavisinde kullanılır. Bazı erkeklerde sertleşme bozukluğu görülebilir. Sertleşme bozukluğu çok can sıkıcı bir durumdur. Bu problem erkeklerde psikolojik bunalımlara sebep verebiliyor. Ereksiyon olamayan yada çok zor ereksiyon olan erkekler git gide kaygılanmaya başlarlar. Fakat kaygılanmalarını gerektirecek bir durum yoktur çünkü bazı tedavi ve ilaçlar ile sağlıkları tekrar yerine gelebilir.

Düzenli ilişki bekleniyorsa günlük az dozda kullanılabilir. Fosfoiesteraz tip 5 inhibitördür. Tadalafil kullanım sıklığı durumdan duruma göre değişebilir. Ama genellikle ihtiyaç halinde kullanılması tavsiye edilir.

Cialis Tadalafil dozunu en iyi belirlemek için doktora başvurmanız daha iyi olacaktır. Fakat günlük az dozda kullanım miktarı 2,5 mgdir. Bu etkiye dayalı olarak 5 mg seviyesine de çıkabilir. Nitrat içeren bir ilaçta birlikte kullanılmamalıdır. Eğer başka bir ilaç kullanıyorsanız Tadalafil kullanmak için doktora başvurmanız gereklidir.

Tadalafil, erkeğe GMP salgıladığı için erkeğin penisindeki kan damarları daha da genişler. Penisteki kan damarlarının genişlemesi ise sertleşme bozukluğunun önüne geçerek sertleşmeye yardımcı olur.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here