Hamilelik

Test Yapmadan Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Eşinizle mutlu bir yuva kurdunuz. Ve artık çoğalma vaktinin geldiğini düşünüyorsunuz, çocuk yapmaya niyetlendiniz sonunda gerekli işlemleri tamamladınız test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım sorusuna cevap arıyorsunuz. Çünkü sabırsızlanıyorsunuz yada eriniyorsunuz. Bu makale sizlere hamile olduğumu doktora gitmeden nasıl anlarım gibi sorularınıza cevap vermek için yazıldı.

Test Yapmadan Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım
Test Yapmadan Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım

Yeni evliyseniz ilk çocuk için çok sabırsız olabilirsiniz henüz tecrübeniz yoktur ama sakın telaş yapmayın eğer telaşa girerseniz kötü sonuçlar sizi bekliyor olabilir. Anne olmak güzel bir şeydir fakat meşakkatli aşamaları vardır. Hamile olduğunuzu size içgüdüleriniz bile gösterebilir bazı insanlar test yapmadan hamile olduğunu rahatlıkla anlayabilirken bazıları hissedemeyebilir. Bu normaldir.

Reglde gecikme yaşanmışsa evde yapılan hamilelik testi ilk seferde negatif çıkabilir ve birçok kadın hamile olmadığını zannedebilir. Bunun kesin sonucunu öğrenmek için ileriki hafta tekrardan test yapılmalı çünkü yüksek ihtimalle ileriki hafta sonuç pozitif çıkacaktır. Ümidinizi kaybetmeyin. Bu sıkıntılı hamilelik döneminde sabırlı ve dua içinde olmalısınız.

Hamilelik testleri genelde kan ve idrar testleri ile olur ve buda çok fazla hastaneye gidip gelmek demektir. Bu siz kadınları yorabilir ve usandırabilir. test yapmadan hamile olduğumu anlamak istiyorum derseniz birazdan sizlere bazı ipuçları vereceğiz. Bu ipuçları test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım sorusuna en iyi cevabı veriyor.

Regl gecikmesi sizi sıkıntıya sokabilir ve endişeler duyabilirsiniz, fakat bazen bu durum tamamen yumurta gecikmesi olmuş olabilir ve yumurtlama gecikmesi regl gecikmesine neden olur. Bazen regl gecikmesini hamilelik belirtisi ile karıştırabilirsiniz. Bu sinir bozucudur.

Test Yapmadan Hamile Olduğumu Anlayabilir Miyim?

Artık yeni makaleler ve yeni ipuçları ile gerek hisler sayesinde gerek farklı yöntemler ile test yapmadan hamile olup olmadığınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ama hamilelik testi hamile olduğunuzu anlamanız için en net yöntemdir. Sizlere tavsiyemiz test yaptırmanız yönünde.

Test Yapmadan Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım diye soruyorsunuz bizde cevaplıyoruz. Anne olmak her kadının hayalidir ve bu muhteşem birşeydir. Test yapmadan hamileliği anlamak, hastaneye gitmeden hamile olduğumu nasıl anlarım demektir.

Kullanacağımız malzemeler Limon, Karbonat, Çamaşır Suyu, Şeker, Diş Macunu.

Test Yapmadan Limon İle Hamilelik Testi

Limon ile hamilelik testi nasıl yapılır? Bir kaba idrarınızı yapın ve bir limonu idrarınızın üstüne sıkın eğer limon tortuları yere batıyorsa hamilesiniz fakat batmıyor idrarın üstünde kalıyorsa hamile değilsiniz.

Karbonat İle Hamilelik Testi

Karbonat ile hamilelik testi test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım sorusuna en mükemmel cevaplardan biridir. Karbonat ile hamilelik testi yapmak için idrarınızı bir kaba yapın ve karbonatı üzerine dökün eğer kabarırsa hamilesiniz ama kabarmazsa hamile değilsiniz.

Diş Macunu İle Hamilelik Testi

Diş macunu ile hamilelik testide çok basittir. Beyaz diş macununu kaba sıkın üzerine idrarınızı ekleyin eğer diş macunun rengi maviye dönerse hamilesiniz demektir. Ama dönmezse hamile değilsiniz. Evet test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım diye soranlara güzel bir cevap daha.

Toz Şeker İle Hamilelik Testi

Yine aynı şekilde şeker ile hamilelik testi yapmakta basittir. Yine bir kaba şeker koyun ve idrarınızı ekleyin eğer şeker hemen erirse hamile değilsiniz ama erimezde topaklanırsa hamilesiniz demektir.

Çamaşır Suyu İle Hamilelik Testi

Test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım sorusunun son cevabı ise çamaşır suyu ile. Çamaşır suyunu idrarınız ile karıştırın. Karışım köpürmeye başlarsa hamilesiniz. Başlamazsa hamile değilsiniz demektir. Tekrar deneyin.

Evet test yapmadan hamileliği anlamak için bu yöntemleri kullanmanız gerekiyordu. Umarım faydalı olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir